اطلاعات پروژه

توری پلیسه

توری های پلیسه ای یکی از بهترین نوع توری برای درب ها، پنجره ها، تراس و محیط های بزرگ هستند. توری های پلیسه ای از یک چارچوب با جنس آلومینیوم و توری های پلی استرین  تشکیل شده اند. این توری ها مانند توری های قدیمی که تحت تاثیر آب و هوا و شرایط جوی قرار می گرفتند و دچار زنگ زدگی می شدند، نیستند و کاملا قابل شستشو و ضد آب می باشند. بعضی از افراد توری های پلیسه را با نام های توری آکاردئونی و یا توری تاشو می شناسند. توری های پلیسه هنگام جمع شدن، مانند آکاردئون جمع می شوند و به همین دلیل است که آنها را با نام آکاردئونی نیز می شناسند.

توری پلیسه
توری پلیسه
استفاده از توری های پلیسه ای و مزایای آنها
  • این توری ها سبب می شوند در فصول بهار و تابستان از ورود حشرات و جانوران، جلوگیری شود.
  • توری های پلیسه به راحتی قابل شستشو هستند.
  • توری ها عمر زیادی داشته و بسیار با دوام هستند.
  • از این توری ها در شرایط آب و هوایی مختلف می توان استفاده نمود. حتی در محیط های بسیار گرم یا مرطوب.
  • توری های پلیسه را می توان بصورت عمودی و افقی هم کار گذاشت. توری های عمودی را برای درب، و توری های افقی را برای پنجره ها بکار می برند.
توری پلیسه برای درب و پنجره
توری پلیسه برای درب و پنجره
توری پلیسه و معایب استفاده از آن:

یکی از عیوب توری پلیسه، بالا بودن قیمت آن نسبت به سایر توری های دیگر است.

انواع مدل های مختلف توری پلیسه

 توری پلیسه های مگنتی:

این توری ها خاصیت مغناطیسی دارند. بدین معنا که، هنگامی که فریم توری به چارچوب پنجره نزدیک می شود، به آن جذب شده و بهم متصل می شوند.

با استفاده از توری های مگنتی، دیگر نیازی به پیچ کردن یا استفاده از ابزار دیگری برای وصل شدن فریم به چارچوب نمی باشد.

توری پلیسه مگنتی
توری پلیسه مگنتی
توری پلیسه های تک فریم:

پنجره های آهنی برخلاف پنجره های دوجداره ، بصورت ریلی نیستند و بر روی آنها جایی برای قرار دادن توری تعبیه نشده است. لذا با استفاده از توری پلیسه های تک فریم می توان از مزایای این توری بهره مند گشت و لذت برد.

توری پلیسه تک فریم
توری پلیسه تک فریم
توری های پلیسه دو فریم:

گاهی اوقات جداره آهنی پنجره ها دارای ناهمواری هایی هستند، لذا نیاز به دو فریم برای نصب توری هاست. بطوریکه یک قوطی از جنس آلومینیوم و با ضخامت مورد نیازبر روی فریم اصلی قرار می گیرد. برای تولید توری های پلیسه دو فریم استفاده می گردد، ابتدا توری با فریم ساده تولید میشود و سپس یک فریم بدون توری، بر روی آن پیچ می شود. در این مدل از توری پلیسه، رعایت ظرافت و بکارگیری دقت کار بسیار مهمی است.

توری پلیسه دو فریم
توری پلیسه دو فریم

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره و آشنایی بیشتر با نحوه خرید محصولات ما و قیمت آن ، با کارشناسان فروش مجموعه تماس حاصل نمایید تا بصورت رایگان شما را برای خرید بهتر راهنمایی نمایند.

تلفن تماس: ۷۸-۱۲-۶۷۸-۰۹۱۲