اطلاعات پروژه

کرکره برقی چیست؟

امروزه با توجه به استفاده ی روز افزون و کاربرد بسیار زیاد کرکره های برقی در اماکن مختلف، کمتر کسی هست که با این سیستم آشنا نباشد.

کرکره ها به منظور حفظ امنیت محل، نصب شده و مورد استفاده قرار می گیرند و مورد استقبال بسیاری از افراد قرار میگیرند.

شرکت آهن سازان ارائه دهنده کرکره های برقی، با جدیدترین تکنولوژی ها، با موتور های خارجی، تیغه های جدید و متنوع می باشد.

کرکره های برقی فضای اندکی را اشغال میکنند و بطور کلی در دو نوع زیر سقفی و رول شونده ارائه میگردند.

پروفیل هایی که ما برای ساخت کرکره های برقی استفاده میکنیم، سبب شده اند تا عایقی استاندارد برای شرایط جوی مختلف باشند و از نفوذ برف و باران، اشعه های مضر خورشید و به هدر رفتن انرژی جلوگیری نمایند.

با توجه به استفاده نمودن از متریال درجه یک، برای ساخت کرکره ها، این کرکره ها از سروصدای بسیار اندکی هنگام جابجایی برخوردار هستند و می توانند انتخاب مناسبی برای ایجاد فضایی آرام و دلپذیر باشند.

از کرکره های برقی برای درب های پارکینگ ساختمانها، مراکز صنعتی، انبار ها، محل کار، پنجره ها و درب مغازه ها استفاده میکنند.

 

کرکره پارکینگ
استفاده از کرکره برقی بعنوان درب پارکینگ

 

کرکره برقی مغازه
استفاده از کرکره برقی بعنوان درب مغازه و اماکن تجاری
کرکره برقی
استفاده از کرکره برقی بعنوان درب پنجره ها

برخی از افراد به دلیل نگرانی بابت امنیت پایین تیغه های کرکره برقی، در انتخاب آن دچار تردید می شوند. اما خوب است بدانید شرکت آهن سازان این مشکل را حل نموده است.

شرکت آهن سازان با ساخت و تولید کرکره های برقی با کیفیت بسیار بالا و هزینه ی مناسب توانسته است این مشکلات را حل نماید. هزینه ی پایین ما، بعلت تولید کننده و واسطه نبودن ما می باشد.

شرکت آهن سازان با تکنیسین های حرفه ای خود، در بازه ی زمانی بسیار کوتاهی پروژه ها را با کیفیت بالا انجام دهد.

کلیه اجناس مصرفی برای ساخت کرکره های برقی، توسط شرکت خودمان تولید شده و یا بطور مستقیم، وارد کننده ی مواد اولیه آنها بوده ایم. لذا شما با شرکتی بدون واسطه همکاری می کنید.

قطعات کرکره برقی شامل موارد زیر می باشد:

-تیغه ها: که می توانند از جنس آلومینیوم، گالوانیزه، پلی کربنات، منیزیم در اندازه های گوناگون طراحی گردند.

-لوله محور (شفت)

– موتور: معمولا موتور های موجود در بازار در دو نوع تیوبلار و ساید می باشند. موتور با چرخاندن شفت، سبب به حرکت درآمدن تیغه ها به بالا و پایین می شوند.

– کپس و ریل مویی

-UPS : از این دستگاه بعنوان باطری داخلی استفاده می کنند. این باطری در زمان قطع شدن برق، می تواند برق موتور را تامین نماید.

-صفحه پلیت

-رسیور

-اندی کپ

– یاتاقان

-کاور موتور ساید

موتور کرکره برقی

 

شما عزیزان می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر ، در ارتباط با محصولات موجود در مجموعه، هزینه ها و ثبت تمامی سفارشات خود با مجموعه ی آهن سازان در تماس باشید. کلیه کارشناسان ما در واحد نصب، فروش و پشتیبانی صمیمانه پاسخگوی شما از سراسر ایران هستند.

تلفن تماس: ۷۸-۱۲-۶۷۸-۰۹۱۲